biorezonancia - biorezonancia Martin - bicom

Prejsť na obsah
Biorezonancia


Ľudské telo vysiela rôzne elektromagnetické vlny, pričom bunky rôznych tkanív a orgánov majú svoje špecifické frekvencie. Frekvenčné spektrum u zdravého človeka je iné ako u človeka chorého. Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé elementy, je vystavené choroboplodným zárodkom, dlhodobému stresu a pod., môže dôjsť k poruche komunikácie na vnútrobunkovej a medzibunkovej úrovni. Dochádza k narušeniu autoregulačného systému, zníženiu imunity a vzniku ochorení. Každá choroba je vyvolaná poruchou informácie na medzibunkovej úrovni (bioinformácia), čo vyvolá zmenu bioinformačných frekvencií v organizme.
Pri poruche činnosti orgánov dochádza k narušeniu autoregulačného systému a tým k vzniku únavy, zníženiu imunity a ochoreniam. Keď dôjde k zníženiu dráh na 4 - 10 odporových jednotiek, tak je človek vyčerpaný a organizmus závažne oslabený (pooperačné stavy, liečba ťažkých ochorení, stres). Naopak, k zvýšeniu dráh dochádza pri "predráždení" tela, teda pri sklone k alergiám a pri poruche vegetatívneho nervstva. Zvýšenie jednotlivých dráh (napríklad čriev alebo ľadvín) ukazuje často na zápalové procesy v jednotlivých orgánoch.
Terapia biorezonanciou odhalí rušiace vlnenie a upravuje ho ako harmonické a posilnené vracia späť do organizmu. Pod týmto vplyvom dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu stavu pacienta. Jednoducho povedané, vlastné vlnenie tela je očistené od patologického a telu je aplikované len harmonické vlnenie tela. Táto riadená oscilačná terapia je bezbolestná a bez vedľajších účinkov.

Biorezonancia a alergie
Biorezonancia a úrazy
Pokiaľ sa po aplikovaní nedosiahne normalizácia dráhy, nejde o prechodnú krízu, ale o závažnejšiu poruchu.  Tak, ako pri iných liečbach, každá liečba je účinna len vtedy, ak sa podarí eliminovať príčinu. Účinnosť liečby nie je u každého rovnaká. Záleží na závažnosti ochorenia a rozsahu poškodenia. Preto sa biorezonacia používa aj ako hlavná liečba aj ako podporná. V princípe však platí, že môže len pomôcť a urýchliť liečbu.

Pri ktorých ťažkostiach biorezonancia pomáha?

Pri eliminácii alergických záťaží – čiže odstránení alergií a potravinových intolerancií, odstránenií vírusov, baktérií, plesní a parazitov z tela, autoimunitných poruchách, hormonálnej nerovnováhe, menopauze, urogenitálnych problémoch, oslabenej imunite rôzneho pôvodu, eliminácii závislostí vrátane fajčenia a alkoholizmu, odstránení chuti na sladké, strese, neurodermatitíde, psoriáze, atopickom ekzéme, akné a iných kožných problémoch, reume, tráviacich ťažkostiach rôzneho pôvodu a zápaloch sliznice tráviaceho systému, nadmernom potení a rôznych iných akútnych a chronických problémoch. Kompletný zoznam ochorení, pri ktorých je možné použiť aj liečbu biorezonaciou, nájdete tu.
Návrat na obsah