psoriáza - biorezonancia Martin - bicom

Prejsť na obsah

Liečba psoriázy biorezonanciou


Psoriáza má individuálny charakter – u každého pacienta sa prejavuje odlišne. Pocit bezvýchodiskovosti, ku ktorému choroba vedie, možno ľahko pochopiť. Väčšina lekárov rezignovane vraví – Keď ide o lupienku, súčasná medicína je úplne bezmocná.
Pri psoriáze kožné bunky akoby „zošaleli“. Za normálnych podmienok sa pokožka obnovuje zhruba za 30 dní. Toľko času potrebujú nové bunky, kým sa dostanú z hlbších vrstiev kože na povrch. Lupienka však spôsobuje, že sa bunka dostane na povrch po troch dňoch. Vyzerá to tak, akoby organizmus stratil schopnosť regulovať prirodzený proces obnovy pokožky. Na povrchu kože sa následne objavujú červené svrbiace vypukliny, tzv. ložiská. Tie vzápätí odumierajú, ale keďže ich je obrovské množstvo, zostávajú po nich biele ložiská, z ktorých húfne odpadávajú mŕtve bunky.

Biorezonancia a alergie

Lupienka sa objavuje väčšinou medzi desiatym až tridsiatym rokom života, ale môže začať kedykoľvek. Vyrážka napáda najčastejšie časť hlavy, lakte, kolená. Asi 15 percent pacientov má vyrážku tak rozsiahlu a závažnú, že im spôsobuje značné problémy a znemožňuje normálny život.

Návrat na obsah