fajčenie - biorezonancia Martin - bicom

Prejsť na obsah

Fajčenie

Fajčenie netreba brať na ľahkú váhu - môže vás totiž zabiť. Táto veta je pravdivá, no v ušiach väčšiny fajčiarov znie ako obyčajné klišé, ktorému máloktorý z fajčiarov venuje väčšiu pozornosť. Poďme sa však pozrieť na to, čo sa s telom fajčiara stane ešte pred tou pomyslenou hrôzostrašnou bodkou. Nie je toho málo.

Fakty o fajčení azda netreba menovať - bolo by to ako zbytočné hádzanie hrachu na stenu. Spochybniť však, že stovky chemických látok vnikajúcich každým vdýchnutím do tela nemajú pre organizmus fatálne následky, by bolo prinajmenšom scestné.

Nie je to však len vnútro organizmu, ktoré každou jednou cigaretou trpí. Viditeľné následky sa prejavujú aj na zovňajšku fajčiara, a to značným spôsobom. Ak si teda pestujete tento zlozvyk, poďme sa spoločne pozrieť, akéže to zmeny tela čakajú časom možno práve na vás.

O tom, že fajčenie pleti neprospieva, sa toho už popísalo naozaj veľa. Čo sa však za týmto zhrnutím skrýva? Faktom je, že fajčenie drasticky oberá obal tela o prísun kyslíku a potrebných živín, ktoré zabezpečujú mladý vzhľad. Tento aspekt môže mať časom za následok rozličné sfarbenie pokožky na rôznych miestach tela, už v mladom veku sa môžu na tele fajčiara objavovať povestné starecké škvrny. Chemické látky, ktoré cigarety obsahujú, spôsobujú drastické deformácie kolagénu a elastínu, ktoré zodpovedajú za pružnosť pokožky.

Nemožno sa teda čudovať, že pokožka fajčiara starne omnoho rýchlejšie, je nepružná, vrások sa fajčiar alebo fajčiarka zbaví naozaj ťažko. Tie sú oveľa zreteľnejšie a hlbšie v oblastí očí a pier, vytvárajú sa aj vačky pod očami. Výrazné zmeny postihujú najmä fajčiarky aj v oblasti ramien a poprsia. Ako informuje portál odvykani-koureni.cz, vedci dokonca identifikovali fajčenie za jednu z najdôležitejších príčin ovisnutého poprsia.

Klasikou, o ktorej vie každý fajčiar aj nefajčiar, je farba chrupu. Tá sa s dĺžkou pestovaného zlozvyku a jeho intenzitou podpisuje pod čoraz žltejší chrup, v akútnejších prípadoch sa môžeme stretnúť až s hnedým, totálne zdevastovaným chrupom (viď galéria). Ruka v ruke so zubami sú ohrozené aj ďasná, ktoré sa zapaľujú u fajčiarov čoraz častejšie. Rakovina jazyka či hrtanu nie je tiež ničím výnimočným. K tomu všetkému otrasný dych, ktorý neprebijete ani žuvačkami - to všetko je neatraktívna vizitka náruživého fajčiara.

zdroj diva.sk

Ako skončiť s fajčením za pomoci biorezonancie?


Biorezonanciu pri snahe odnaučiť sa fajčiť treba vnímať ako podporné riešenie Vašeho rozhodnutia. Biorezonacia má úlohu utlmiť abstinenčné príznaky a obnoviť prirodzené funkcie Vášho tela. Biorezonancia nie je zázrak, ktorý Vás zbaví závislosti bez Vašeho pričinenia. Nič iné za Vás nespraví a to si treba uvedomiť, aby ste predišli sklamaniu.
Na začiatku musí byť Vaše pevné rozhodnutie skoncovať s fajčením. V druhom rade je to Vaša vôľa dodržať to čo, ste si predsavzali.

Ako to funguje?

Keď fajčíte, Váš organizmus si zvyká na to, že do Vášho tela sa dostáva nikotín. Pokiaľ náhle prestanete fajčiť, potreba nikotínu spustí frekvenčné signály. Vaše telo sa ocitne v stave nikotínového hladu a dostaví sa chuť na cigaretu a tým sa dostaví abstinenčná reakcia. Tieto frekfenčné signály sa zhodujú s kmitočtami nedopalku cigarety. Cieľom biorezonančnej metódy je tento signál eliminovať. Čiže elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu signály obráti, zosilní a vysiela proti pôvodným rušivým signálom. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad
(teda potlačenie chuti na cigaretu) a k odblokovaniu fyzickej závislosti na cigaretách (potlačenie abstinenčných reakcií). Pred zákrokom neodporúčame obmedzovať fajčenie.
Biorezonančná metóda je bezbolestná a nemá vedľajšie účinky. Účinnosť je v porovnaní s inými spôsobmi na odvykanie fajčenia veľmi vysoká. Je to až 80%, čo ju zaraďuje k najúčinnejším na trhu.

Osloboďte sa od fajčenia!


Biorezonančná terapia sa aplikuje v 4 krokoch:
1. eliminácia stresu, psychickej závislosti - má viac možností
2. detoxikácia organizmu
3. harmonizačný program - má viac možností
4. antinikotínový program - má viac možností

Návrat na obsah